Прес-центр

Дбаємо про безпеку. У всіх відокремлених підрозділах АТ «Чернігівобленерго» пройшов День охорони праці

Усвідомлюючи власну відповідальність за збереження життя та здоров’я працівників, в АТ «Чернігівобленерго» розглядають охорону праці як складову загальної системи управління. Відповідно до наказу Голови Правління АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» Михайла Ільницького № 13 від 14.05.2019 у Новгород-Сіверському РЕМ, як і в усіх відокремлених підрозділах Товариства, відбувся День охорони праці.

За протягнуту у скрутні часи руку допомоги луганські енергетики відзначили подякою чернігівських колег

У Сєвєродонецьку, що на Луганщині, відбулася робоча зустріч директорів енергетичних компаній з різних областей України. Керівники підприємств, а саме - Голова Правління АТ «Чернігівобленерго» Михайло Ільницький, Голова Правління ПАТ «Сумиобленерго» Ігор Дирбавка, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук, генеральний директор ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» Микола Корса та заступник голови правління з фінансових питань ПАТ «Полтаваобленерго» Сергій Мартинюк

Герої живуть серед нас. На честь Заслуженого енергетика України Юрія Олексійовича Калюжного встановили меморіальну дошку

Відкриття меморіальної дошки Заслуженому енергетику України Юрію Калюжному відбулося 16 травня 2019 року. Встановили її на фасаді будинку по вулиці Івана Богуна, 46, де Юрій Олексійович проживав з 1985 по 2017 роки. Теплими словами згадали про нього найрідніші люди, колишні колеги та мешканці будинку. До речі, саме члени ОСББ, яке свого часу організував енергетик, поклопотали про встановлення цієї дошки із зображеним на ній орденом «Заслужений енергетик України».

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!

Допомоги потребує наш колега - водій ВТіЛ Ткаченко Сергій Олександрович. Вже два роки Сергій Олександрович безрезультатно бореться з хворобою. Лікарі поставили діагноз - лівобічний коксартроз II – III ступеня, больовий синдром, ПФС II – III ступеня. Стан здоров’я з кожним днем погіршується. Після тривалого лікування хворий потребує термінової операції із заміни тазостегнового суглобу. Вартість операції - 87 тис. грн. - виявляється непідйомною.

Передача показів лічильника електроенергії: кому надавати, коли та як

В умовах переходу на європейські стандарти якості в енергетичному секторі Чернігівської області та країни в цілому як ніколи актуальним є вирішення питання надійного та безперебійного процесу електропостачання споживачам. «Споживач – найбільша цінність» – цей девіз втілює в життя АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», продовжуючи оновлювати електричні мережі.

СПОЖИВАЧ – НАЙВИЩА ЦІННІСТЬ! АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» ПРОДОВЖУЄ ОНОВЛЮВАТИ ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ

В умовах переходу на європейські стандарти якості в енергетичному секторі Чернігівської області та країни в цілому як ніколи актуальним є вирішення питання надійного та безперебійного процесу електропостачання споживачам. «Споживач – найбільша цінність» – цей девіз втілює в життя АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО», продовжуючи оновлювати електричні мережі.

«ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» оголосило відкрите обговорення Проекту інвестиційної програми

У відповідності до статті 6 Закону України «Про особливості доступу до інформації у сферах постачання електричної енергії, природного газу, теплопостачання, централізованого постачання гарячої води, централізованого питного водопостачання та водовідведення» та на виконання п. 2.1 Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, а також з метою забезпечення прозорості та публічності АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» повідомляє про відкрите обговорення Проекту інвестиційної програми АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» на 2019 рік з урахуванням додатково отриманого доходу за результатом діяльності 2018 року, яке відбудеться 13.05.2019 о 15:00 в приміщенні АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» за адресою: вул. Гонча (Горького), 40, м. Чернігів.

За ВОЛЮ ДО ПЕРЕМОГИ»: КОМАНДА АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» ПОВЕРНУЛАСЯ З ЧЕМПІОНАТУ З ФУТЗАЛУ «ТОП-ЕНЕРГІЯ – 2019» ЗІ СПЕЦІАЛЬНОЮ НАГОРОДОЮ

ХІІІ Чемпіонат з футзалу «ТОП-Енергія - 2019» серед керівників енергетичних компаній проходив у Львові. 12 команд з усієї України змагались за право посісти першу, переможну, сходинку чемпіонату. У групі С суперниками чернігівців стали найсильніші команди – «Прикарпаттяобленерго» та «Полтаваобленерго». Це не завадило нашим енергетикам показати сильну гру та провести справжній енергетичний батл. Чотириразовий чемпіон – команда з Прикарпаття - відчула на собі бойовий настрій та силу чернігівської команди і не забила жодного м’яча у ворота суперника.

Привітання Голови Правління АТ «Чернігівобленерго» Михайла Ільницького з Днем пам’яті та примирення та Днем Перемоги

Шановні співвітчизники! Сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення та 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті та примирення та 74-у річницю Перемоги над нацизмом. Усвідомлюючи, яку велику ціну заплатили за нашу перемогу, схиляємо голови перед священною пам’яттю загиблих. Ці дні викликають у нас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, вони уособлюють героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами, чиє життя забрала війна.

Сторінки