Прес-центр

Енергетики долають наслідки стихії

У Чернігівській області триває відновлення електропостачання населених пунктів, що були знеструмлені внаслідок негоди. Пошкоджені електроопори, обірвані дроти, повалені дерева – такі наслідки шквального вітру з грозою, які пронеслися областю в ніч з 13 на 14 серпня. За добу енергетики відновили електропостачання у 80 населених пунктах.

Негода залишила мешканців Чернігівщини без світла

Грози та сильні пориви вітру знеструмили півтори сотні населених пунктів у різних районах Чернігівської області. Внаслідок негоди без електроенергії залишилося понад 30 тисяч абонентів. Найбільше постраждали Корюківський. Городнянський. Ріпкинський. Бобровицький та Козелецький райони. Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 154 працівників АТ «Чернігівобленерго» у складі 57 бригад. Залучили 62 одиниць техніки.

Увага! Терміни передачі показів лічильника змінено

Регулятор (НКРЕКП) своєю постановою від 18.07.2019 р. № 1525 вніс зміни до ряду нормативно-технічних документів. Торкнулися зміни й періоду надання показів електролічильників. Відтепер, зчитані (зняті) та передані дані з засобів обліку електричної енергії протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця місяця та закінчується на третій робочий день наступного календарного місяця, вважаються даними на перше число (календарного місяця).

Падіння гілок та дерев на об’єкти електромереж – основна причина знеструмлення споживачів

На сьогодні основною причиною аварійних знеструмлень під час складних погодних умов є падіння гілок та дерев на об’єкти електромереж. Так, на початку липня поточного сильні пориви вітру спричинили знеструмлення 350 населених пунктів Чернігівської області. Тоді без електропостачання лишилися майже 70 тисяч абонентів. Погодні явища І та ІІ рівня небезпеки спричинили масові падіння дерев та, як наслідок, пошкодження ними опор, проводів, ізоляторів, металоконструкцій. Через завали лісу на під’їзних шляхах був ускладнений доступ до траси ПЛ.

Обережно! Шахраї!

АТ «Чернігівобленерго» повідомляє про те, що останнім часом зафіксовано випадки шахрайських дій – на мобільні телефони споживачів області надходять sms-повідомлення з номеру e-Poslugy, в якому йдеться про термінову сплату боргу за електроенергію. АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» офіційно повідомляє! Таких повідомлень споживачам електроенергії Товариство не надсилає!

Найбільші підприємства-боржники попереджені про можливе відключення від електропостачання

Наприкінці травня 2019 року в товаристві розпочав свою роботу Сервісний центр обслуговування клієнтів, який надаватиме значну кількість послуг, що передбачені ліцензією на розподіл електричної енергії для АТ «Чернігівобленерго». В Сервісному центрі Ви можете замовити та отримати технічні умови на електропостачання тих чи інших об’єктів, а також замовити виготовлення проектно-кошторисної документації та отримати широкий спектр інших платних та безкоштовних послуг, з переліком яких можна ознайомитись за посиланням: https://chernigivoblenergo.com.ua/?q=list_services_operator.

Сторінки