Новини
Всі ►

Боргова яма. КСК «ЧЕКСІЛ» заборгував за електроенергію понад 20 мільйонів гривень

Майже п’ять років знадобилось камвольно-суконному комбінату «ЧЕКСІЛ», аби його борг за спожиту електроенергію зріс до понад 20 млн грн. Підприємство і досі не розрахувалося з АТ «Чернігівобленерго».

Енергетики вчать дітей правилам безпечної поведінки з електроенергією

Не робити селфі, не запускати дрони біля високовольтних ліній і триматися подалі від обірваних дротів. Працівники АТ «Чернігівобленерго» ведуть роз’яснювальну кампанію для школярів – розповідають, як безпечно поводитися з електрикою.

Початок електрифікації Чернігівщини. Будівництво дизельних електростанцій

Повільний розвиток енергетики на Чернігівщині в перші роки радянської влади характеризується історично нерозвинутим, в промисловому плані. Регіоні. А в цей час в Радянському Союзі широким фронтом йшли роботи по здійсненню загальнодержавного плану електрифікації всієї країни.

Стартував період передачі показів електролічильників

‼️ АТ "Чернігівобленерго" нагадує, що період передачі показів електролічильників за листопад 2019 року розпочинається з 28.11.2019 і триватиме до 04.12.2019.

АТ «Чернігівобленерго» продовжує заміну електролічильників у рамках Інвестиційної програми 2019

АТ «Чернігівобленерго» продовжує реконструкцію електромереж та обладнання електропостачання у Чернігові та області. В рамках виконання Інвестиційної програми 2019 року, затвердженої НКРЕКП, по місту Чернігову та області планується безкоштовно замінити 12 430 однофазних та 780 трифазних лічильників

Енергетики Чернігівщини змагалися за кубок Чемпіонату з футзалу

Футбольні традиції продовжуються. 16 листопада 12 команд приймав Фізкультурно-оздоровчий комплекс (ФОК) Чернігівського національного технологічного університету. Вже вдруге за ініціативи адміністрації та профспілкового комітету АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» проводились змагання з футзалу серед команд відокремлених та структурних підрозділів Товариства.

Сторінки